Сигнал № 0001987 / 09.01.2021
Статус: получил отговор

Изоставен автомобил

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Здравейте,
На паркинга пред бл. Малък Богдан,ул. Сърнена гора 5 вх.в,има изоставен автомобил,който не е преместван повече от 2 години. Регистрационен номер Р4025 РХ.Заема парко място,което е голям кът,понеже там паркират коли и от съседните блокове. Моля да се взема мерки за отстраняване на съответния автомобил.
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:137886ZN-NC
Насочен към: Община Русе
Последователи: 0
Статус: получил отговор
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Медийно отразен: Не
Отговори
11.01.2021
Община Русе
48-269-2 11.1.2021 г. E Eлектронна поща

Archimed eProcess Потвърждение


Ваш e-mail
==============================================
Изпратен на:
9.1.2021 г. 17:46:46

Изпратен до:
mayor@ruse-bg.eu;


Тема:
HelpBook.info - Изоставен автомобил...
==============================================

беше регистриран като документ с регистрационен индекс
48-269-2/11.1.2021 г.



Коментари
Няма коментари