Сигнал № 0001984 / 08.01.2021
Статус: изпратен

Опасна сграда

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Изпращам Ви сигнал за опасна сграда, купища отломки, смрад и мизерия в близост до метростанция Младост 3
Същата представлява непосредствена опасност за любопитни деца, а освен това е и грозна гледка.
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:159896OA-NC
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари