Сигнал № 0001976 / 05.01.2021
Статус: получил отговор

Паднал пътен знак

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Ориентир : От кв. Симеоново, по Околовръстен път - НА отбивката ( завоя ) за бул. България , посока Центъра, знака който показва точно къде е разклона е паднал на земята ( червено, бяло, червено, бяло ). Там не е осветено добре и при лека мъгла е възможен инцидент ( като подминаване на завоя и падане в канавката ). ........
Желая Ви успешен и хубав ден !!! - М. Гендов
Прикачени файлове
Няма прикачени файлове.
Детайли
Код на сигнала : SN:986227UK-NC
Насочен към: Столична община
Последователи: 0
Статус: получил отговор
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Медийно отразен: Не
Отговори
06.01.2021
Столична община
SN:986227UK-NC
Относно осветлението сигналът Ви е изпратен за проверка до фирмата, отговаряща за поддръжката на улично осветление.
20.01.2021
Столична община
SN:986227UK-NC
Паднал пътен знак - Възложено, пътни знаци Г11, С6.3 за възстановяване.
Коментари
Няма коментари