Сигнал № 0001928 / 20.11.2020
Статус: изпратен

Масово неправилно паркиране

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Сигналът се отнася за новоизградената улица "Габър" в квартал Банишора. Масово и безогледно се паркира върху тротоара, в резултат на което пешеходците и майките с колички са принудени да се движат по пътното платно, което може да доведе до инциденти.
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:981826KS-NC
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари