Сигнал № 0001920 / 13.11.2020
Статус: изпратен

Счупен капак на контейнер

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Уважаеми екип на Столичен инспекторат,
Пиша Ви с молба за извършване на проверка и последваща подмяна на счупен контейнер за отпадъци, който е неефективен и загрозяващ градската среда. Приложено Ви изпращам снимка на контейнера.
Адресът е: гр. София, кв.Младост 1,ул."Димитър Моллов" 8,пред Бизнес сграда "Рубикс".

С уважение,
В.Иванова
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:561504RR-NC
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Отговори
Няма отговори
Коментари

veronika93_ ( преди 2 месеца )

Извършено!
1 - 1 от 1