Сигнал № 0001871 / 16.10.2020
Статус: изпратен

Изоставена кола

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Изоставена е кола, на пътя от лифт Симеоново, в посока Ринг Мол.
Изпратен е сигнал през фейсбук страницата на Сдвр София, но от там отговориха, че застрахователи не им предоставят информация.
Колата вече е със счупено странично стъкло.
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:608720BT-NC
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Медийно отразен: Не
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари