Сигнал № 0001862 / 14.10.2020
Статус: изпратен

Невъзможно преминаване на пешеходци

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
С този сигнал бих искала да подобря сигурността и възможността за преминаване на пешеходци по улица Пимен Зографски в кв. Дианабад. Улицата е централна за квартала и е пешеходен път към метро станцията на повечето ученици от 55 СОУ. На посоченото място липсва тротоар от едната страна, а на другия има паркирани автомобили. Това прави невъзможно преминаването на пешеходци и те са принудени да се движат по платното, което допълнително е стеснено от паркирани автомобили. Преминаването е крайно опасно, тъй като липсва видимост- пътя там е в крива. На 50м от мястото се намира - детска градина и голямо училище. Редовно виждам деца, които се движат по платното между движещи се автомобили. Моля за бърза реакция, преди някой да пострада.
Поздрави,
Иванка Топурова
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:326075WA-NC
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари