Сигнал № 0001859 / 10.10.2020
Статус: получил отговор

Необезопасен строеж

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
От необезопасен строеж на ул.Неразделни 1 в София падат тежки строителни отпадъци на улицата и в съседните дворове.Метален прът около 1 м.,който прелетя на сантиметри от мен и мазилка.Работи се в почивни дни и между 14 и 16ч.
Прикачени файлове
Няма прикачени файлове.
Детайли
Код на сигнала : SN:603358HX-NC
Последователи: 0
Статус: получил отговор
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Отговори
20.10.2020
Дирекция за национален строителен контрол (ДНСК)
писмо
Приложено, изпращам отговор. Михаела Ангелова Връзки с обществеността +359 2 91 59 165, e-mail: Mihaela.Angelova@dnsk.bg web: www.dnsk.bg Дирекция за национален строителен контрол София 1606, бул. Христо Ботев № 47
Коментари
Няма коментари