Сигнал № 0001842 / 30.09.2020
Статус: изпратен

Непълноти и грешки в кадастъра на село Николово

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Здравейте, уважаеми администратори. Съсобственик съм от наследяване в имот. Оказва се, че искайки нотариален акт, е съществуването на истинно отбелязване на имота в кадастър. Но в плана от 2003г не само, че не е отбелязано съществуваща новопостроена сграда от починалия ми вече баща, но и старата половина от къща близнак не е описана, че е във ,,Витоша,,7парцел. А са сляти с ,,Витоша,,5 в един парцел както преди 1997г . Става въпрос за с. Николово- ,,Витоша,,5 и ,,Витоша,,7. Диана Иванова ме съветва да се обърна с Молба до Общината - сл.Кадастър в Писмо, което получих по ел.поща. МОЛЯ да бъда информирана как да задействам Проверка за това какви имоти има в тези парцели.
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:481112IH-NC
Насочен към: Община Русе
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Медийно отразен: Не
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари