Сигнал № 0001067 / 14.08.2019
Статус: получил отговор

Неоказана спешна медицинска помощ

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
На 05.08.19 г. със 17 годишната ми дъщеря бяхме насочени за спешна медицинска помощ и постъпване за болнично лечение, заради гноен абцес, в 1 МБАЛ - София. Сблъскахме се с изключително пренебрежително отношение на част от персонала. Бяхме прехвърляни от регистратура на регистратура, от кабинет на кабинет. След безплодното висене от половин час пред каб. 9 и неглежирането на зададените от нас въпроси към преминаващите лекари и сестри, установихме, че помощ в тази болница едва ли ще получим.

Насочихме се към УМБАЛ Царица Йоанна - ИСУЛ, за която ще е и втория ми сигнал към Вас, но с коренно различен смисъл, а именно сърдечна похвала.
Прикачени файлове
Няма прикачени файлове.
Детайли
Код на сигнала : SN:357070SL-NC
Последователи: 0
Статус: получил отговор
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Отговори
05.09.2019
Министерство на здравеопазването
SN:357070SL-NC
04.10.2019
Министерство на здравеопазването
ваше писмо изх.№ИАМХ-96-00-467/05.09.2019г
Коментари

Aris ( преди 1 година )

Ама разбира се! Не съм и очаквала друг отговор. Вие за GDPR чували ли сте? А и с какво ще помогне ако бях написала имената на дъщеря ми след като никой, никъде не я записа?! Просто все едно ни нямаше...
1 - 1 от 1